Valentýnský turnaj - VÝSLEDKY!!!

Valentýnský turnaj - VÝSLEDKY!!!V neděli 17.2.2013 v 17:00 proběhl Valentýnský turnaj párů, jehož výsledky vám touto cestou přínášíme. Turnaj probíhal vyřazovacím systémem Pavouk na jednu porážku, do kterého se družstva řadila dle vysledků úvodních čtyř rozhozových kol.

Celý turnaj provázela skvělá atmosféra, kterou neskutečným způsobem umocnily výsledky a vyrovnanost jednotlivých družstev. Závěrečné finále o první místo rozhodly pouho pouhé dvě kuželky a vítezem bylo družstvo Čaněk-Chalabalová nad družstvem Šolc-Hatalová. Boj o třetí místo rozhodla jedna jediná kuželka a bronzový pohár si odneslo družtvo Šafář-Šafářová nad družstvem Kočová-Horáková.  

A nyní k průběhu turnaje a jednotlivým výsledkům. Zahájili jsme tedy čtyřmi rozhozovými koly, kdy každé družstvo odehrálo jeden kompletní Frame (oba hráči) na každé dráze. Celkový nához následně určoval rozřazení družstev do "pavouka". Výsledky rozhozových kol jsou v následující tabulce:

Z těchto výsledků byl vytvořen pavouk, kterým již družstva "prošli" ke svým umístěním viz. obrázek níže. Jak si můžete všimnout, výsledky jednotlivých zápasů byly opravdu hodně vyrovnané.

A nyní konečné umístění jednotlivých družstev. 

Na úplný závěr turnaje jsme ještě ocenili hráče s nejvyšším náhozem, kde v kategorii žen zvítězila Lenka Komárková s náhozem 191 bodů a v kategorii mužů zvítězíl Jaroslav Šolc s náhozem 222 bodů

Na závěr nezbývá nic jiného, než všem hráčům poděkovat za příjemný zážitek a atmosféru. Pevně věřím, že stejně zábavné budou i další turnaje.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku