Valentýnský turnaj párů

Valentýnský turnaj párů17.2.2013 pořádáme Valentýnský turnaj párů, "Turnaj zamilovaných":). Registrujte se co nejdříve, turnaj je omezen pro 16 párů !!! PS: Červený oděv vítán. :-D

Valentýnský turnaj dvojic, respektive párů proběhne v neděli 17.2.2013 od 17:00. Nechceme omezovat menšiny, účastnit se tedy mohou i páry se stejnou sexuální orientací. :)

Turnaj je vypsán pro 16 družstev, startovné činí 300,-/družstvo. Turnaj bude obsahovat dvě rozhozová kola a nasledně hrači postoupí do vyřazovacího "pavouka".

Registraci je možné provést přímo u obsluhy bowlingu, telefonicky na 608 200 999 nebo prostřednictvím e-mailu rezervace@bowling-znojmo.cz . Do rezervace prosím uveďte jména nebo přezdívky hráčů, kontaktní e-mail a telefon.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku