Otevíráme!

Otevíráme!Ve středu 23. listopadu 2011 jsme pro Vás v budově TJ Sokol otevřeli nový Bowling sport bar. Přestavěli jsme bývalou kulečníkovou hernu Devítka na vkusně zařízený interiér, kterému ve vzdušném, velkoryse pojatém prostoru vévodí čtyři špičkové bowlingové dráhy. Jejich stavbu svěřili majitelé společnosti Brunswick.

Bowling sport bar je koncipován pro návštěvníky všech věkových kategorií. Majitelé nezapomněli ani na handicapované spoluobčany a jeden ze vstupů je proto bezbariérový. Pro nejmenší návštěvníky jsou součástí bowlingové dráhy postranní mantinely, které zaručují úspěšný hod i úplným začátečníkům. Volný čas zde mohou příjemně strávit nejen skalní sportovní fanoušci, kterým bude k dispozici několik LCD obrazovek se sportovními kanály, ale také celé rodiny s dětmi. Svůj osobitý kout tady najdou malé děti, ale i dámy, které si chtějí "jen" popovídat u dobré kávy.

Posezení u baru s bohatou nabídkou kvalitních nápojů a občerstvení je u moderního zařízení tohoto typu samozřejmostí. Boxy rozmístěné po celém prostoru opticky rozděleném na sportovní a zábavnou část nabízejí soukromí i pohodlí ke sledování dění u bowlingových drah.

Své místo si v novém Bowling sport baru najdou kuřáci i nekuřáci. Na letní měsíce pak připravují majitelé pro veřejnost také zajímavě pojaté venkovní posezení jako dotvoření své koncepce sportovně-zábavného centra ve Znojmě.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku