Městská amatérská bowlingová liga - jarní kolo

Městská amatérská bowlingová liga - jarní koloZveme všechny hráče a příznivce bowlingu na jarní kolo Městské amatérské bowlingové ligy, ročník 2013-2014. Jarním kolem bude uzavřen celý ročník a tak očekáváme urputné boje ve všech třech úrovních ligy.

Jarní část ligy bude obsahovat 6 hracích dnů a na závěr budou za účasti pořadatele vyhlášeny oficiální výsledku a jako tradičně "slavnostní" uzavření tohoto ročníku. A nyní již k hracím dnům.

1. liga - hrací den pondělí - 27.2.; 3.3.; 10.3.; 17.3.; 24.3.; 31.3.

2. liga - hrací den úterý - 25.2.; 4.3.; 13.3.; 20.3.; 25.3.; 1.4.

3. liga - hrací den neděle - 2.3.; 9.3.; 16.3.; 23.3.; 30.3.; 6.4.

print Formát pro tisk

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku